piątek, 8 marca 2013

08.03.

" Kobiety nie zmienisz... 
możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmieni" 
Andrzej Poniedzielski

Dziewczyny kochane, dostaniecie dziś na pewno mnóstwo życzeń przeróżnych, kwiatów kolorowych , czekoladek słodkich i prezentów przeróżnych. Będą uśmiechy, uściski i pocałunki. Bliscy Waszemu sercu Panowie zadbają, by to był miły dzień. Panowie mijani na ulicy będą się uśmiechać, kierowcy-mężczyźni  nie wduszą klaksonu, gdy nasze auto zbyt wolno będzie ruszało na światłach, Pan z warzywniaka dorzuci pęczek koperku do siaty ziemniaków a klient nie będzie warczał do słuchawki. Tak... to będzie miły dzień.
A ja, mając dziś w głowie przemądry cytat z mojego ulubionego Pana Andrzeja, życzę Wam i sobie, żebyśmy po prostu mogły być sobą i żebyśmy się nie zmieniały, no chyba, że jest w nas coś, co nas uwiera. Wtedy nad tym pracujmy, ale tak dla siebie, nie dla ludzi.

Do życzeń dołączam prezent muzyczny, kolejne odkrycie, które zawdzięczam niezawodnej radiowej Trójce. Słuchajcie szybciutko, bo to nówka nie śmigana i pewnie szybko zniknie z YT.

13 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A wiesz Ewo, że to ponoć męski głos... :)) Niewiele wyczytałam o grupie Rhye, ale gdzieś w Trójce słyszałam, że ten wokal to właśnie Mężczyzna. Niesamowity!

   Usuń
 2. Również miłego Dnia Kobiet Ci życzę:) I masę kwiatów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję, "masa" już jest. ;))

   Usuń
 3. Wszystkiego Mireczko, tak po babsku, jak kobieta kobiecie:)Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie też Miro wszystkiego dobrego żeby Cię jak najmniej uwierało i żeby Ci się wszystko udawało i żeby Ci się wszystkiego chciało i żeby Cię nic nie frasowało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję. Niech się nam święci ten dzień do północy a nawet dłużej.

   Usuń
 5. Świetna muzyczka, taka "Smolikowa" :))) Całuski :)))
  ( A ja dziś byłam u babskiego lekarza, zamiast u kosmetyczki :))) Taki sobie zrobiłam prezent :))))

  OdpowiedzUsuń
 6. No i super! Ja też się wreszcie przemogłam i poszłam "na przegląd". Wstyd przyznać jak długo się zbierałam. A muzyka rzeczywiście "smolikowa" z lekkimi nutkami Shade-izmu... z każdym przesłuchaniem odkrywam coś nowego. Ściskam też :))) Nie wybierasz się czasem do Krakowa Lewkonio?

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozmarzenie ... pomyslałam o lampce wina, ale nie ide spać :-)
  Pozdrówka ciepłe na Dzien Kobiet i każdy następny!

  OdpowiedzUsuń
 8. I dzisiaj dalszego hołubienia życzę :-)
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładnie opisałaś te przyjemności 8 marca;) Niestety, nic z tych rzeczy mnie wczoraj nie spotkało, ale dzień i tak był dobry, tak ogólnie:)
  Pozdrawiam z serca:)

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie wyróżnieniem...