poniedziałek, 14 grudnia 2009

Dzień drugi...

Z wielką niecierpliwością zaglądałam dzisiaj rano do mojego bloga. Cieszę się nim jak dziecko nową zabawką, ale nie robiłam sobie zbytniej nadziei, że ktoś, oprócz mnie oczywiście, do niego zajrzy. Świat blogerów to prawdziwy kosmos. A tu taka niespodzianka! Pierwszy komentarz i pierwszy obserwator. :)))))))))
A radość moja jest tym większa, że tym gościem jest Elle z "Le petit bonheur". To dla mnie wielki zaszczyt, bo już od dawna obserwowałam Jej przecudnej urody blog. Często też zaglądam na Jej konto w deccorii. Uwielbiam jej styl, subtelny i delikatny, niezwykle kobiecy.
Dziękuję Ci Elle za miłe słowa na powitanie.

6 komentarzy:

 1. A ja też przypominam sobie moje, niedawne początki .... miłej zabawy w blogowym świecie.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za te miłe słowa.. i pamiętaj, że blogowa rodzina bardzo szybko się rozrasta - nim się obejrzysz będziesz miała czytelników bez liku :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj w blogowym świecie!
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj:-)Pozdrawiam serdecznie i miłej blogowej zabawy życzę:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. witaj w wirtualnym świecie,
  sama nie dawno zakładałam swój blog i drżeniem serca otwierałam go; czy ktoś zajrzał do niego, czy czy nikt nie zagląda.
  Życzę powodzenia i wielu komentarzy

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuje za powitanie. Wciąż walczę z materią, miejscami bardzo oporną, ale z czasem i mój blog się rozwinie zarówno w warstwie tekstowej (o co nie będzie trudno, bo gaduła ze mnie)i formalnej.
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie wyróżnieniem...